Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Шторная лента

Шторна стрічка настрочується на верхній край тканини і допомагає створити ідеальні складки різних модифікацій. При виготовленні портьєр і гардин фахівці «Ярема» часто використовують даний вид шторної фурнітури.

Як правило шторна тасьма виготовляється з поліестеру, який щільно прилягає до тканини, при цьому не деформуючи її. Усередині такої тасьми протягнуто скручений шнур, кінці якого зав'язуються по краях вузликами. Товщина складок на портьєрі залежить саме від цього шнура. Після того, як Ви розв'язали вузлики, штору можна прати або чистити, нічого не побоюючись. Кожна шторна стрічка має так званий "крок" (зазвичай 1x2, 1x2,5, 1x3), який позначає необхідну витрату тканини. Наприклад, на 1 м стрічки, тобто на 1 м готового виробу, потрібно 2-2,5 або, відповідно, 3 м ширини полотнища, яке збирається стрічкою в складки. Універсальна довжина шторної тасьми залежить від бажаної щільності призбирування і повинна бути не менше ніж в 2 рази більше довжини карниза. Тасьма для драпірування в три складки повинна бути в 2 рази довше штанги.

Виготовляються різні види шторних стрічок, такі як: стрічка на липучці або з петлями під гачки, тасьма з клейкою поверхнею або пришивна. Існують такі основні типи складок, які формуються за допомогою шторної стрічки: променисті, бантові, циліндричні, буфи, вафлі, зигзаг, а також французькі і римські.