Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Наша компанія успішно працює з 2005 року. На данний момент вироби «Ярема штори» прикрашають інтер’єри дуже багатьох помешкань. Серед наших клієнтів є як приватні особи і фірми, так і державні установи. Ми накопичили чималий досвід взаємодії з організаціями різних форм власності: вигравали комерційні тендери та тендери системи PROZORRO.
Отже, знаємо всі нюанси цих питань. Надамо повний пакет документів для укладення договору, або із задоволенням візьмемо участь в оголошених електронних торгах. Єдине, що необхідно для цього - повідомити нас, що Ви бажаєте про участь «Ярема штори» в закупівлі.

Переваги «Ярема штори» при обранні постачальника/підрядника державною установою в порівнянні з іншими компаніями, що пропонують аналогічні товари/послуги

  • ДОСВІД
    Маємо лише позитивний досвід роботи з державними установами. За запитом надамо інформацію про аналогічні тендерні закупівлі вже здійснені нашим підприємством. Організація-замовник зможе бути абсолютно впевненою в нашій компетенції.
  • ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕДОПЛАТИ
    Умови оплати державними установами за товари та послуги суворо регламентуються закономи України. У більшості випадків - це післяоплата. Ми повністю дотримуємося усіх норм українського законодавства.
  • ВЕЛИЧЕЗНИЙ АСОРТИМЕНТ
    У нашому асортименті більше 6000 найменувань товару для текстильного оздоблення інтер’єру кращих світових виробників з Італії, Франції, Туреччини, Німеччини, Іспанії, США, України. З огляду на конкретне завдання ми запропонуємо декілька альтернатив і дамо можливість обрати найбільш підходящу і вигідну для Вас пропозицію і не обмежуватися певними брендами. Ми дуже гнучкі в асортименті і завжди стоїмо на боці замовника, а не певного виробника.