Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Рулонні штори з фотодруком - новий модний напрямок в оформленні вікон. Нанесення індивідуального малюнка на ролети застосовується сучасними дизайнерами для того, щоб підкреслити унікальність житлового або офісного приміщення. Ролети з фотодруком не обов'язково використовувати виключно для вікон. Їх можна, наприклад, розмістити на інформаційних стендах, стінах, будь-яких вертикальних поверхнях, які необхідно декорувати. Для тих, хто хоче відійти від буденності, візуалізувати свої мрії, привернути увагу креативністю - це найкраще рішення в якості недорого, але дуже ефективного інтер'єрного аксесуара.

На особливу увагу заслуговують рулонні штори з логотипом компанії, так як вони, крім захисної, можуть виконувати й рекламну функцію, і, при цьому, розташовуватися як всередині, так і зовні будівлі.

Сучасні технології забезпечують високу якість передачі кольору. Зображення стійкі до УФ- випромінювання і вологи. Друкарські чорнила безпечні для здоров'я.

Для ролетів з друком, які виготовляються компанією Ярема штори, використовується екосольвентний або УФ-друк.

Максимальна ширина екосольвентний друку без швів спікання 1550 мм. Цей метод найбільш підходить для рулонних штор, що встановлюються у внутрішніх просторах.

Максимальні габарити виробів з УФ-друком складають 1900 мм х 3000 мм. УФ-друк застосовується як для внутрішніх житлових і офісних інтер'єрів, так і для зовнішньої реклами. Його важливою перевагою є можливість друку білих зображень, наприклад, логотипів, на всіх кольорових тканинах.

В якості додаткової послуги ми пропонуємо фарбування елементів комплектації рулонних систем в колір, обраний по каталогу RAL.

Якщо Ви не визначилися з вибором зображення для друку, дизайнери Ярема штори можуть запропонувати готове рішення з колекцій відомих фотобанків.

Детальна інформація про виклик дизайнера

Пропонуємо ознайомитись із зображеннями з фотобанку, які ми можемо надрукувати на тканині

Фахівці Ярема штори завжди раді прийти Вам на допомогу! Ви також можете дізнатися орієнтовну вартість ролетів з фотодруком, відправивши запит на отримання прайсу.

Отримати прайс

Залиште, будь-ласка, Ваш номер телефону для прорахунку даної моделі з урахуванням розміру Вашого карнизу.