Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Швидко зростаючий попит на еркерниє карнизи обумовлений популярністю еркерні вікон в сучасній архітектурі. Якби не існувало промислово виготовлених варіантів еркерні карнизів, для кожного вікна треба було б індивідуально виготовляти карниз даного типу.

Дуже часто еркерниє карнизи застосовують для оформлення вікон заміських будинків, так як для таких будівель найбільш часто застосовуються нестандартні рішення, що дозволяють в повній мірі проявити фантазію їх творця.

Взагалі, еркер - старовинний елемент конструкції будівлі, придуманий давним-давно. Він може бути багатокутної, прямокутної або напівкруглої форми. Зовні еркер виглядає як виступає частина фасаду, а всередині прикрашає своєю оригінальністю внутрішнє планування. У кімнатах з еркерами зазвичай використовують великі вікна, які надають прекрасну можливість максимально освітити приміщення. Такі вікна необхідно красиво оформити. Перш ніж підібрати штори, бажано ознайомитися з способами їх кріплення. Еркерні карнизи трохи відрізняються за своєю конструкцією та характеристиками від своїх прямолінійних побратимів.

Переваги

Еркерні карнизи бувають однорядні, дво- або трирядними. Тип декоративного елемента підбирається в залежності від кількості та ваги тканин, які передбачається повісити на конструкцію. Користуються карнизами з алюмінієвого профілю кілька десятків років. Матеріали стійкі до механічних пошкоджень, міцні і надійні.

Консультація за телефоном

Наші фахівці мають великий і успішний досвід в розробці дизайну штор та встановлення даного типу карнизів. Якщо Ви хочете, щоб Ваш будинок скоріше перетворився - наші співробітники допоможуть Вам у цьому.