Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Загальновідомо, що японці — гранично практичний народ, який цінує, не тільки зручність, а гармонію в цілому. Невід'ємними складовими гармонії є стиль і краса. У самій Японії японські штори використовуються вже багато століть. В даний час японські штори — світовий тренд, популярність якого дедалі зростає.

Вишукані та прості речі, завжди приваблювали увагу японців, завоювали прихильність дизайнерів всього світу. Прагнучи до вдосконалення деталей, японці створили більш ніж вдалу конструкцію — спеціальні карнизи, призначені для управління вертикальними полотнищами тканини.

Штори японські (панельні)

Японські (панельні) штори ідеально підійдуть для тих, кому необхідно закрити вікно великого розміру. Дуже часто їх використовують як перегородку, що розділяє приміщення на функціональні зони. Тканинні японські панелі рухаються по напрямних карниза, тим самим змінюють вигляд інтер'єру і регулюють освітленість приміщення.

Ширина тканини, кількість рядів і панелей, управління шнуром або ручкою, яка кріпиться до кожного полотна, вибираються індивідуально. Велика перевага японських штор в тому, що вони в усьому підлаштовуються під інтер'єр, тим самим ідеально вписуючись в нього. Чергування японських панелей з різних матеріалів і кольорів надає можливість вносити зміни в дизайн приміщення в залежності від настрою.

Матеріали

Величезний вибір матеріалів дає можливість підібрати тканину до будь-якого дизайнерському рішенню. Частково (весь асортимент — в салонах «Ярема штори»), каталог портьєрних тканин представлений на нашому сайті. Ми також реалізуємо японські панелі з фотодруком красивих, оригінальних малюнків. Японські штори з лазерним принтом зроблять інтер'єр унікальним і підкреслять вишуканість дому.

Тканини таких штор відрізняються щільністю, фактурою і забарвленням, крім того вони не вбирають пил і запах, не вигоряють на сонці. Для тих, хто вирішив купити японські штори в спальню, або відокремити дитячу, ідеально підійдуть тканини Блекаут (BlackOut). Вони практично не пропускають світло.

Є два типи управління японським карнизом: шнурове і ручне.

Шнурове — за допомогою однієї мотузки управління японські панелі ковзають в певному порядку, тобто збирається один за одним (відкриваючи виріб) або ж розсуваються вздовж усього карниза (закриваючи виріб), розділяючи приміщення на частини або захищаючи від сонця і сторонніх очей.

Ручне — за допомогою ручки управління, яка кріпиться до кожного полотна, тканина може фіксуватися уздовж направляючої в будь-якому положенні за бажанням, тобто, існує можливість зібрати тканину як з одного, так і з іншого боку і навіть по центру. Ручне управління може бути трансформовано таким чином, щоб при переміщенні передній панелі вона чіпляла за собою наступні і закривала отвір. Для цього необхідна лише одна ручка управління: панельна штора буде відкриватися і закриватися, як і при шнуровому управлінні кранизом, в певному порядку.

Встановити штори можна як на стелю, так і на стіну. Для початку необхідно змонтувати спеціальні кронштейни уздовж лінії карниза, потім на них встановлюється карниз. Японські тканинні полотна закріплюються на бігунки панелі. При ручному управлінні на кожну панель монтуються спеціальні ручки. Для установки японського карниза рекомендуємо скористатися послугами наших досвідчених майстрів. Вони зроблять монтаж в будь-який зручний час, а так само дадуть відповідь на всі питання по експлуатації.

Консультація по телефону

Наші фахівці мають великий і успішний досвід в розробці дизайну штор та встановлення даного типу карнизів. Якщо Ви хочете, щоб Ваш будинок скоріше перетворився — наші співробітники допоможуть Вам у цьому..

Вам необхідно заповнити заявку на , і наш менеджер проконсультує Вас по продукції та цінах на наші товари.