Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

римки

Карнизи з підйомним механізмом можна встановлювати на наступні об'єкти: стандартні прямокутні віконні конструкції, еркерні вікна (прямі і кутові) і вікна у формі арок. Крім того, такі підйомні системи застосовують в театрах як завіси.

На карнизи даного типу можна встановити багато різних штор, найчастіше цю систему застосовують при використанні рулонних, римських, австрійських штор, жалюзі або ролокасет.

По-перше, немає ніяких обмежень у виборі тканини для таких штор: від найщільнішої до прозоро-невагомої. Можливі будь-які конфігурації, які гармонійно доповнять будь-який стиль інтер'єру і виявляться доцільною в приміщенні будь-якого розміру.

По-друге, конструкція карнизу продумана таким чином, щоб зробити його максимально стійким і міцним. Тому Ви можете використовувати будь-які декоративні елементи і обтяжувачі на своїх шторах — карниз витримає цей вантаж.

У римських і рулонних штор є дуже багато переваг, такі як практичність, простота в догляді. Їх легко очистити від бруду і пилу, вони довго не тьмяніють і зберігають свій святковий і свіжий вигляд. Якщо говорити про дизайн, то штори, що хвилями спадають з карниза, оригінальні і стильні, незвичайні і яскраві — «римський» варіант оформлення приміщень по праву вважається одним з найбільш елегантних, незвичайних і здатним привернути увагу. Рулонні штори підкорюють своєю сучасною простотою і чіткістю ліній, а також вони мають чимало шанувальників. За ці якості перераховані види штор нерідко вибирають як основний декор вікон. Моторизований карниз робить використання римських і рулонних штор ще більш зручним.

Конструктивні елементи моторизованого римського карниза