Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Мережа магазинів торгової марки Ярема пропонує широкий вибір штор та тюля, як в ціновому, так і в стилістичному відношенні. Всього у нас в асортименті представлено понад 6 тисяч видів тюлі-гардинного текстилю таких країн-виробників: Туреччини, Іспанії, України. Це дозволяє пропонувати клієнтам найсучасніші зразки тканин вищої якості.
Ми любимо те, чим займаємося і цінуємо свій імідж, тому працювати з нами - легко і продуктивно.

Візуалізація вікон наших клієнтів "до і після"

Дарувати Вам радість і щасливі моменти, приносити затишок і комфорт у Ваш дім - ось до такого результату ми прагнемо. Працюємо ми злагоджено, якісно, чітко і часом непомітно для замовника, але завжди дотримуємося нашої стратегії - індивідуального підходу до кожного клієнта або партнера. Забезпечити, саме у нас в Україні, європейську якість обслуговування клієнтів - наша мета.

Якщо ж у вас є труднощі при виборі тканини (моделі) або у Вас немає часу на пошук ідей з оформлення вікна, мережа магазинів Ярема штори може запропонувати послуги дизайнера з виїздом безпосередньо на об'єкт, що дозволить врахувати всі особливості приміщення, яке Ви упорядковувати. Час буде вибрано максимально зручне для Вас. Ми пропонуємо повний комплекс послуг по текстильному декоруванню інтер'єрів, дизайну івиготовлення гардин, штор, покривал, подушок, скатертинта інших не менш важливих дрібниць. Приходьте, в каталогах наших салонів Ви зможете побачити численні моделі з нашого портфоліо або за допомогою фахівців Ярема штори розробити індивідуальний дизайн штор в будь-якому стилі та напрямку.
Після виконання Вашого замовлення, ми пропонуємо послуги з його доставки, навішування, при необхідності допоможемо вибрати потрібну модель карниза. Наші кваліфіковані майстри встановлять карниз будь-якої складності акуратно, швидко, без пилу і шуму.

Як змінюються смаки покупців, які нововведення запровадити для краси і функціональності наших виробів, від чого відмовитися, як максимально точно розрахувати метраж тканини, основи грамотної мови і культури поведінки - регулярно вивчають наші фахівці. Продавці-консультанти і дизайнери, підвищують свій професійний рівень на постійно проводяться тренінгах кращими фахівцями нашої галузі, викладачами майстер-класів за основними напрямками:

  • Культура работи із клієнтом
  • Вимоги до набору і розрахунку тканини
  • Основи текстильного дизайну та дизайну інтер'єру
  • Сучасні тенденції та напрямки ринку тюлі-гардинових виробів

Наші продавці-консультанти пройшли необхідну професійну підготовку, тому вони підберуть саме ту модель, яка буде максимально вигідна для клієнта і дозволить врахувати всі його побажання.

Одним з напрямків роботи нашої фірми є співпраця з багатьма громадськими організаціями, готельними та ресторанними комплексами, великими виставковими центрами, архітектурними комплексами.

Даруємо залишки тканин

Мас-медіа про "Ярема штори"

Майстри ремонту 2022, штори для кухні.
Сірі штори в сучасному стилі із мікровелюру для кухні
Майстри ремонту 2022, дизайн штор в спальню.
Затишні штори з жовтого мікровелюру та нейлоновий тюль для спальні
Приймаємо участь в проекті "Майстри ремонту
Ярема Штори представляє світлонепроникні штори з тканини високої якості, яка на 100% не пропускає сонячне світло
Штори для спальні у проекті Майстри ремонту
Спальня в стилі мінімалізм - установка ролет, навішування штор і текстиль для ліжка. Все виглядає неперевершено завдяки чарівним ручкам наших шановних колег
Ярема Штори у телепроекті Вітальня в скандинавському стилі
Штори виготовлені в Ярема не втрачають яскравість та форму, тому що ми використовуємо тільки якісні матеріали, переконайтеся в цьому особисто замовивши послугу "Безкоштовний замір" на сайті
Оформлення текстильними виробами вітальні в сучасному стилі.
Фахівці компанії "Ярема штори" оформляють текстильними виробами вітальню і спальню в сучасному стилі.
Телепроект на 5-каналі "Кухня на Русанівці"
Штори для кухні для дизайнерського пректу Майстри ремонту. В нас самі якісні тканини та досвідчені майстрині
Канал 1+1 Ремонт + Римська штора
Як функціонально оформити панорамні вікна? Найкраще вирішення це римські штори, які мають тришарову структуру, що не пропускає світло, а прямі класичні штори балансують композицію.