Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

У компанії Ярема штори Ви можете замовити два типи систем для рулонних штор: відкриті або закриті ролетні системи з механічним ланцюговим управлінням. Основна відмінність відкритих і закритих ролетних систем полягає в наявності у останніх спеціального короба, в який ховається згорнута в рулон тканину, а також напрямних, по яких вона рухається. Вибір тієї чи іншої системи залежить від:

 • Передбачуваних функцій, які повинні виконувати тканинні ролети. Наприклад, якщо в приміщенні періодично необхідно створювати абсолютне затемнення, вибір закритої системи є кращим, тому що в цьому випадку не залишається бічних щілин для світла між вікном і ролетной тканиною. І, навпаки, якщо світла спочатку недостатньо, така система швидше за все не підійде, тому що в результаті її установки невелика частина віконного скла буде повністю закрита коробом і направляючими. Для балконних вікон підійдуть тільки відкриті ролетні системи, тому що їх жорстке кріплення краще переносить перепад температур і є в цьому випадку більш надійним.
 • Від конструктивних особливостей самого вікна, тому що більшість різновидів закритих систем монтуються тільки на прямий штапик, і, отже, можуть бути встановлені далеко не на всі вікна.
 • Від виду ролетной тканини, тому що різні системи в залежності від свого типу і модифікації мають різні вимоги до максимального діаметру рулонної штори в згорнутому стані.
 • Від бажаного естетичного вигляду вікна після установки ролетной системи і т.д.

Всі перераховані нюанси говорять про те, що ролетні систему найкраще підбирати з урахуванням рекомендацій грамотних фахівців, які безпосередньо на місці оглянуть і правильно замірять вікно.

Нижче представлена узагальнена інформація про ролетних системах, які пропонує наша компанія.

 
Системи рулонних штор c ланцюговим механізмом
 • Эльф-19 – наймініатюрніша відкрита система рулонних штор з асортименту нашої компанії. Діаметр вала для ролетной тканини в представленій системі становить всього 19 мм. Завдяки цьому система виглядає витончено і елегантно на вікнах практично будь-якого розміру. Як правило, дана система встановлюється на стулку вікна. Може комплектуватися магнітної або тросової фіксацією. Представлена в декількох варіантах кольору.

 • Рекомендуєм вибирати систему Лайт-25 для вікон середнього розміру, шириною не більше 1,6 м. У даній системі діаметр вала для ролетной тканини становить 25 мм. Лайт-25 може бути встановлена як стулку вікна, так і на стіну, в якій розміщується віконний отвір. Пропонуємо кілька варіантів кольору комплектації системи. Для штор великої висоти можлива посилена тросова фіксація.

 • Стандарт-32 – ще одна відкрита система рулонних штор з ланцюжковим механізмом. Застосовується для вікон розміром трохи більше середнього: ширина отвору 1,0-2,5м; висота - до 2,5-3,0м. Система Стандарт-32 відрізняється від аналогічних систем тим, що має профільований алюмінієвий вал, посилений механізм і металеві кронштейни. Дана система представлена в білому кольорі. Для штор великих розмірів в якості додаткової комплектації пропонуємо посилену тросову фіксацію.

 • Пропонуємо дві модифікації закритою мінікассетной системи Уні:
  Уні-штапик и Уні-створка. Модифікація Уні-штапик устанавливаются виключно на прямий штапик вікна. Модифікація Уні-стулка має П-образні напрямні, які монтуються на віконну раму. Перевага модифікації Уні-стулка полягає в тому, що її конструктивні елементи в меншій мірі заходять на віконне скло і, отже, можливість її використання для вікон різних габаритів вище, ніж у інших систем закритого типу. Обидві модифікації представлені в декількох варіантах кольору.

 • Фантазія та Фантазія Люкс – ще 2 види закритих ролетних систем с плоскими направляючими. Встановлюються на штапик євровікна. Діаметр вала для ролетной тканини і в тієї, і в іншої системи становить 18 мм. Максимальна ширина - 1, 2 м. Максимальна висота в залежності від тканини - 1,4 -1,8 м. Дані ролетні системи представлені в декількох колірних варіан