Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone
Шторы Плиссе

Штори плісе - це найновіша, безумовно оригінальна і, звичайно, престижна альтернатива звичним традиційним горизонтальним жалюзі або різним типам рулонних штор.
Штори-плісе були вперше винайдені в Німеччині в другій половині XX століття. Витончені шторки з пліссерованной тканини призначені для функціонального сонцезахисту вікон практично будь-якої форми: як прямокутної форми, так вікон у вигляді трапецій, трикутників, арок і т.п. Плісе притаманні всі найнеобхідніші якості: функціональність, легкість експлуатації, доступність і простота монтажу.

Жалюзі плісе на вікна складаються з тканини, яка при додаванні вироби збирається «гармошкою» між двома карнизами - верхнім і нижнім. Карнизи можуть мати найрізноманітніші варіанти руху і механізми, завдяки чому, із застосуванням жалюзі плісе стало можливо красиво закрити віконні прорізи складної, нестандартної форми.

Під нестандартними ми розуміємо вікна зі складною геометрією, наприклад трикутні, круглі, також сюди можна віднести мансардні вікна, вікна з імпостом, з фрамугою або кватиркою, сучасні металеві склопакети «без штапика» та інші ... Такий чудово виріб, як жалюзі плісе на пластикові вікна напевно оцінять власники розкішних зимових садів і, звичайно, мансардних вікон тому, що штори плісе це єдині жалюзі, які легко можна встановити не тільки під кутом більше 15 градусів, але так само і на мансардні і навіть на вікна на стелі.

Шторы Плиссе Шторы Плиссе

Штори плісе дуже добре підкреслюють естетику і оригінальність нестандартних вікон.
Конструкція штор плісе складається з тканини, яка закріплена між двох профілів з натяжними шнурами. При русі тканину складається в горизонтальні, закладені при виготовленні матеріалу складки. Цей процес нагадує гру на музичному інструменті - гармошці. Власне слово «плісе» (франц. «Plissé» - пліссірованний) означає складання чогось в складочки. Світло, який проходить крізь складки набуває теплий, м'який відтінок. Завдяки компактній конструкції жалюзі плісе займають менше місця в порівнянні з іншими типами сонцезахисту. У зібраному вигляді «пачка» зливається з рамою і не помітна. Плісе підходять для монтажу на двері балкона або лоджії, тому що мінімально обмежують кут відкриття.

Для клієнтів салонів Ярема Штори ми надаємо найоптимальнішу комплектацію Cosiflor (Німеччина), яка на сьогоднішній день є найбільш технологічною і надійної в експлуатації. Асортимент систем розроблених Cosiflor (Німеччина) досить великий, однак, для вирішення завдань по сонцезахисту вікон складної форми ми нерідко розробляємо і виготовляємо ексклюзивні варіанти систем. Матеріал відштовхує пил, не вигоряє на сонці, а профіль не деформується при багаторічному використанні.
Тканини плісе двох провідних виробників J & M (Німеччина) і Blocker-Cosiflor (Німеччина) представлені великим і різноманітним асортиментом:

  • трендові тканини з металізованої печаткою
  • великий вибір однотонних тканин
  • різноманітні тканини з друкованим малюнком
  • фактурні і жакардові тканини
  • тканину зі структурою у вигляді «сот» - Дует Лайт і Дует В / O
  • функціональні тканини, які не підтримують горіння
  • велика кількість тканин з перловим відображає напиленням з тильного боку

Міжнародний сертифікат Oeko-Tex підтверджує екологічну якість всіх тканин плісе. Тканини безпечні і не виділяють шкідливих речовин при нагріванні на сонці, не притягують пил, зберігають колір і форму.

Шторы Плиссе Шторы Плиссе Шторы Плиссе Шторы Плиссе Шторы Плиссе

Плісировані фіранки можуть використовуватися у всіх житлових і не житлових приміщеннях. Вони мають акуратний зовнішній вигляд, функціональні, практичні у використанні.

Автоматика для штор плісе
Шторы Плиссе

Можливо управління автоматичним або механічним шляхом. У першому випадку, в систему буде вмонтовано електропривод, а в комплекті буде зручний ДУ пульт. Більшість систем працює від стандартної мережі 220 V. Для деяких штор додатково встановлюється перетворювач напруги постійного струму на 12/24 V. Можливо підключення до системи "Розумний будинок". У другому, виріб доповнить мініатюрний ланцюжок з ручкою або шнурок.

У наших салонах Ви можете замовити автоматичні штор плісе з електроприводом з установкою і монтажем нашими кваліфікованими фахівцями з індивідуального розробленим проектом по вашим вимогам і побажанням. Залежно від виду об'єкта, буде розроблена конструкція, підібраний колір і матеріал плісе по вашим побажанням і вимогам до реалізації проекту. Для виготовлення штор плісе використовується особлива гофрована тканина, яка проходить спеціальну антистатичну просочення. Такі штори не вимагають спеціального догляду, їм достатньо лише сухого чищення. Ширина складки плісировані тканини становить у середньому 20 мм. Для дистанційного керування шторами плісе ми пропонуємо нашим клієнтам перевірені і надійні автоматичні системиSomfy и Galaxy

Шторы Плиссе Шторы Плиссе Шторы Плиссе
Системи плісе