Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Величезна популярність ролетних систем посприяла виникненню широкої гами продукції для їх декорування. І один такий продукт отримав назву волан. Це фігурний нижній край полотна , що має витончену форму, і окантований декоративної тасьмою. Такий декор застосовується для багатьох типів штор, але в тканинних ролетах він не тільки грає роль прикраси низу. Коли штора знаходиться в піднятому стані, вола намотується на барабан, а виконує роль ламбрекену. Таким чином він допомагає позбутися відчуття порожнього вікна, яке в тій, чи іншій мірі притаманне всім рулонних системам.

У разі зворотного намотування, волан може заховати барабан, надаючи тим самим шторі більш завершеного вигляду. Великим плюсом воланів є їх універсальність, яка досягається завдяки величезній різноманітності форм. Яким би химерним не був візерунок на тканині, справжній дизайнер завжди зможе підібрати гармонійні лінії для окантовки штори. Ще однією перевагою стає технічна сторона: волани не вимагають ніяких переробок механіки, або будь-яких інших допоміжних механізмів, вони відмінно поєднуються зі стандартними системами. Тільки утяжелитель, на увазі особливостей фігурної форми, доводиться розміщувати на кілька сантиметрів вище від краю, або ж використовувати спеціальний вантаж у вигляді стрижня, але такий варіант не завжди підходить до загальної стилістики приміщення.

Воланы

Існує незліченна кількість форм воланів. Це можуть бути як плавні, симетричні лінії, так і незграбні, розміщені в хаотичному порядку сходинки і зубчики. Як доповнення можна використовувати фігурну перфорацію, стеклярус, бахрому та інші декоративні деталі. Залежно від форми волана, може використовуватися один з двох варіантів утяжелителя тканини: зовнішній, у вигляді металевої планки, що кріпиться до тканини на кілька сантиметрів вище від краю, і внутрішній, у вигляді металевого стержня, який протягується в петлі волана. Перший варіант найбільш поширений, він використовується з більшістю типів форм. Другий варіант може застосовуватися за умови, що всі вирізи рівної висоти. Наші салони надають можливість замовити лише варіант із зовнішнім обважнення.

Окремо варто відзначити декоративну тасьму для волана. Це невід'ємна деталь, без якої не можна обійтися. Вона може використовуватися як в тон з тканиною, так і мати контрастний відтінок. Величезний простір для творчості надає і сама фактура тасьми: легкі і непомітні лінії підходять для однотонних тканин, а масивні і хитромудрі переплетення підкреслять основну картину полотна. У наших салонах вона представлена в найрізноманітніших кольорах і візерунках, ми сподіваємося, Ви зможете підібрати підходящий варіант.

 
 

Прикрасьте свої рулонні штори цієї витонченої деталлю! Зробити це можна, відвідавши один з наших салонів, або зателефонувавши за телефонами:

  • всі дні
  • (050) 597-30-30
  • (097) 557-30-30


Цей тип тканинних ролетів також відомий під назвою зубчасті штори (scalloped shades)