Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

У випадках, коли головною прикрасою вікна повинні стати штори, а карниз, на який вони навішуються, не повинен бути помітним, вибір струнного карниза є найбільш доречним. Єдиний декор таких карнизів — кронштейн, який може кріпитися до стіни або стелі. Нерідко він має оригінальну форму — у вигляді квітки, стріли, геометричної фігури. У комплектацію струнних карнизів для штор входять струни, металеві кронштейни, утримувачі.

Струнні карнизи не встановлюють на віконних прорізах складної форми (арка або овал, для цього краще підійдуть еркерні карнизи), і рідко застосовують для створення композицій з тканини у внутрішньому просторі. Чим більше віконний отвір, тим краще виглядає драпірування з прозорих легких тканин.

Струнні карнизи — міцна конструкція, металеві струни покриваються захисним лаком, не втрачають первозданного вигляду з плином часу. З усіх пропонованих сьогодні на ринку варіантів карнизи струнні є найбільш недорогими і практичними виробами.

Консультація по телефону

Наші фахівці мають великий і успішний досвід в розробці дизайну штор та встановлення даного типу карнизів. Якщо Ви хочете, щоб Ваш будинок скоріше перетворився — наші співробітники допоможуть Вам у цьому.