Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone
Жалюзи  из натурального дерева BASSWOOD

Жалюзі з натурального дерева по праву вважаються найвишуканішими. Для їх виробництва використовуються особливі породи натурального дерева Basswood. При виготовленні дерево проходить особливий процес сушіння, практично виключає його деформацію, ретельно шліфується і покривається двома шарами спеціального анти-ультрафіолетового лаку, що перешкоджає вигоряння ламелей під впливом сонячних променів. У цих виробах використовуються якісні, багаторазово протестовані імпортні механізми і фурнітура, так що ми можемо з упевненістю гарантувати Вам їх довговічну і безпроблемну експлуатацію. До незаперечних переваг дерев'яних жалюзі також варто віднести їх природні ізоляційні властивості - в жарку погоду від дерева буде виходити приємна прохолода, а під час похолодань віяти ніжним теплом. Не маловажно і те, що дерев'яні жалюзі абсолютно не викликають алергічних реакцій.

Завдяки декоративним властивостям жалюзі з натурального дерева їх особливо часто використовують багато відомих дизайнерів. Вироби прекрасно поєднуються з будь-яким інтер'єрним рішенням. Візуально вони абсолютно не перевантажують вікно і можуть виступати в якості його самостійного оформлення, або бути елементом віконного інтер'єру, будучи доповнені декоративними панелями, портьєрами або легкими тюлямі. Дерев'яні жалюзі на вікна чудово поєднуються з дорогими шторами, а особливий колорит їм надають шнурові текстильні або тесьмовие драбинки, на яких збираються ламелі вироби. Якщо Вам необхідно підкреслити вишуканість і благородство інтер'єру, а також привнести в нього красу і елегантність, то жалюзі з натурального дерева - це найкращий варіант. Вони чудово вписуються в інтер'єр вітальні, кабінету, більярдних кімнат і студій.

Жалюзи  из натурального дерева BASSWOOD

У салонах Ярема Ви можете замовити горизонтальні дерев'яні жалюзі з ламелями 25 і 50 мм. Жалюзі 25 мм збираються на металевому карнизі 20х27 мм в колір дерева з дерев'яною декоративною панеллю, а стандартні жалюзі 50мм на металевому карнизі 51х57, який теж закривається декоративною панеллю. Жалюзі з ламелями 50 мм можна виготовити в класичному стилі Old System, при якому всі елементи, в тому числі і карниз, робляться з дерева.
За горизонтальними дерев'яними жалюзі легко доглядати: досить протирати їх м'якою тканиною або щіткою, попередньо закривши ламелі. У разі рідкісних серйозних забруднень, краще скористатися аерозолями для чищення дерев'яних виробів. Для очищення від пилу можна використовувати пилосос. Для жалюзі з натурального дерева вологе прибирання неприпустима. Крім того, для чищення дерев'яних жалюзі незастосовні розчинники та абразивні порошки, які ведуть до руйнування верхнього шару, утворення тріщин і дефектів зовнішнього вигляду.

Жалюзи BASSWOOD
  • Колекція BASSWOOD Classic - для всіх кольорів ширина ламелей 25 мм и 50 мм;
  • Колекція BASSWOOD Style -10 кольорів в стандарті ламелей 50 мм и 5 кольорів - в стандарте 25 мм.
Жалюзи  из натурального дерева BASSWOOD Жалюзи  из натурального дерева BASSWOOD Жалюзи  из натурального дерева BASSWOOD Жалюзи  из натурального дерева BASSWOOD
Автоматика для жалюзі

Горизонтальні дерев'яні жалюзі на вікна можуть бути автоматизовані.
Керувати сонцезахисними системами за допомогою пульта або перемикача практично не докладаючи фізичних зусиль легко і зручно. Радіус дії радіоуправління - близько 20 м.

деревянные жалюзи в салонах Ярема