Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Сучасний дизайн внутрішніх приміщень будинку нерідко змушує відмовитися від стандартних рішень і вдатися до використання порівняно нових способів облаштування інтер'єру. Наприклад, для того щоб візуально збільшити висоту стель нерідко використовують стельові карнизи.
Це головна причина, по якій застосування стельових карнизів є найкращим. Друга причина - необхідність доповнити обраний стиль в інтер'єрі елементами найкращим чином поєднуються з цим стилем. Різноманітність дизайну стельових карнизів в повній мірі дозволяє виконати це завдання, що відбувається завдяки матеріалам, з яких може бути виготовлена ​​багетна планка. Так стельовий карниз з дерев'яною, вишуканою за своєю формою багетной планкою ідеально впишеться в класичний інтер'єр. У той же час стельовий карниз з пластикової багетной планкою може доповнити сучасний динамічний інтер'єр.

  • Для сучасних інтер'єрів в житлових приміщеннях переваги стельових систем очевидні.
  • За їх допомогою можна добитися максимального візуального ефекту збільшення висоти вікон в приміщеннях з низькими стелями.
  • Чи виправдане їх використання у випадках, коли верхні простінки між вікнами і стелею занадто малі, щоб кріпити настінні карнизи.
  • Можливість використання в кімнатах з підвісними і натяжними стелями, де недоречні інші види карнизів.
  • Штори на таких карнизах відмінно закривають вікна в разі широких підвіконь, так як для настінних карнизів потрібні занадто довгі кронштейни.
  • Підходять для вікон складної конструкції або кріплення штор в кімнатах з виступаючими архітектурними елементами.
  • Незамінні для пристрою шторної перегородки усередині кімнати або алькова над ліжком.
  • Конструкція не дає провисання і вигинання профілю при кріпленні важкої багатошарової штори з численними драпіровками (французькі або англійські штори).
  • Зручні при використанні панельних японських штор, які повністю закривають віконний проріз від підлоги до стелі або перетворюють ширму в легку перегородку.

Карниз типу СМ - комплектуючі

Колір білий. Довжина: 150 см; 180 см; 210 см; 250 см; 300 см; 350 см. Профіль СМ днорядний (СМ1), дворядний (см2), трьохрядовий (СМ3) без наповнювача, без поворотів, укомплектований (гачки, стопора, фурнітура) в індивідуальній упаковці.

Карниз стельовий СМ

Карниз типу ОМ - комплектуючі
Декоративна стрічка на ОМ, СМ

Стрічка (накладка декоративна) для карниза призначена для підкреслення або декорування самого карниза. Вона вставляється в спеціальний паз на стельовому карнизі. Зазвичай стрічка застосовується на карнизах з поворотами, вона надає більш красивий вигляд карнизу, при цьому приховуючи гачки.

Консультация по телефону

Наші фахівці мають великий і успішний досвід в розробці дизайну штор та встановлення даного типу карнизів. Якщо Ви хочете, щоб Ваш будинок скоріше перетворився - наші співробітники допоможуть Вам у цьому.