Успішно працюємо з 2005 року

Тисячі задоволених клієнтів
10000 видів матеріалів

phone 097 557 3030

050 597-3030

Замовлення зворотного дзвінка

В даний час наш робочий день закінчений. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваш заявка прийнята. Очікуйте дзвінка.

info@yarema.ua
Viber Phone

Фотоштори, штори з фотодруком - популярний елемент сучасного інтер'єру. Завдяки індивідуально підібраному малюнку фотоштори найкращим чином впишуться у будь-який тип приміщення. Наприклад, для прикраси дитячої можна надрукувати на тканині улюблених героїв мультфільмів, фотографії з відображеними на них кращими життєвими моментами, будь-які позитивні малюнки, які сприятимуть гарному настрою і самопочуттю дитини.

Якою б не була за своїм призначенням кімната, якщо її інтер'єр має певну тематику, зображення на шторах це підкреслить, створить особливу атмосферу, яка чітко позначить естетичні уподобання господарів. Використовуються фотоштори і в офісних приміщеннях. Логотип компанії, розміщений на рулонних шторах, - прийом, який нерідко застосовується в діловому середовищі для ідентифікації організації та її фірмового стилю.

В компанії Ярема штори Ви можете замовити фотоштори (класичні або рулонні) з друком наданого Вами зображення. Якщо Ви не визначилися, яке саме зображення хотіли б бачити на вікні, але хоча б приблизно можете його описати, наші дизайнери допоможуть знайти відповідний малюнок у відомих фотобанках.

Детальна інформація про виклик дизайнера

Пропонуємо ознайомитись із зображеннями з фотобанку, які ми можемо надрукувати на тканині

Фахівці Ярема штори завжди раді прийти Вам на допомогу! Ви також можете дізнатися орієнтовну вартість вподобаної моделі штор з фотогалереї, розміщеної нижче.

Отримати прайс

Залиште, будь-ласка, Ваш номер телефону для прорахунку даної моделі з урахуванням розміру Вашого карнизу.